cable 3G 0,75 H03VV-F textile braided RAL 3028 red
| ArtNo: | 4100-3075-0050-3028 |
|---|---|
| Packing unit | 50 (smaller packages possible) |
| Cable conversion: | textile cable |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Cable type: | hose cable |
| Length: | 5000cm |
| Number of wires: | 3 |
| Outer diameter: | 6,0mm |
| Surface and color: | red |
| Weight: | 56g |