brass cord grip 13x17 M10x1x7 male through 6,8 mm black w. separate grub
| ArtNo: | 2275-1317-0068-3123 |
|---|---|
| Packing unit | 500 (smaller packages possible) |
| Height: | 17mm |
| Diameter inside: | 6,8mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 8,83g |