cable 3G 0,75 H03RT-F cotton coated black
| ArtNo: | 3125-3075-0100-8723-3 |
|---|---|
| Packing unit | 50 (smaller packages possible) |
| Cable conversion: | cotton braided with filling yarn |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Cable type: | hose cable |
| Length: | 5000cm |
| Number of wires: | 3 |
| Outer diameter: | 7,0mm |
| Surface and color: | black |
| Weight: | 54,4g |