3 way terminal block with push wire connection, earth bracket and snap in pins Marking (N+E+L
| ArtNo: | 2441-0000-1003-5924-1 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 17mm |
| Width: | 29,8mm |
| Length: | 25,4mm |
| Clipable: | yes |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 3 |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 7,89g |
| With grounding: | Yes |