cable with steel wire 3x0,75 FEP/PVC round Ø5,3mm coated transparent
| ArtNo: | 3120-3075-0100-6627 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Cable conversion: | FEP/PVC |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Cable type: | hose cable |
| Length: | 5000cm |
| Number of wires: | 3 |
| Outer diameter: | 5,3mm |
| Surface and color: | transparent |
| Weight: | 48,52g |
| With steel cable: | Yes |