E40 brass lampholder 62x98 w. smooth coat brass pickled passivated
| ArtNo: | 2960-0040-6298-3100 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 98mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 62,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E40 |
| Surface and color: | brass stained passivated |
| Thread size: | M16x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 292,13g |
| With grounding: | Yes |