iron plat 25x10x2 2x M4 zinc
| ArtNo: | 3515-1025-0204-2104 |
|---|---|
| Height: | 2mm |
| Width: | 10mm |
| Length: | 25mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M4 |
| Weight: | 3,28g |
| ArtNo: | 3515-1025-0204-2104 |
|---|---|
| Height: | 2mm |
| Width: | 10mm |
| Length: | 25mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M4 |
| Weight: | 3,28g |