glass 230x245 mm pedestal 88 mm globular G-116 opal shiny
| ArtNo: | 5420-2324-0116-9522 |
|---|---|
| Height: | 245mm |
| Width: | 230mm |
| Diameter inside: | 75,0mm |
| Material: | Glass |
| Outer diameter: | 230,0mm |
| Surface and color: | Opal-glänzend |
| Weight: | 675g |
| Form: | Kugel |
| Wandstärke: | 4mm |
| ArtNo: | 5420-2324-0116-9522 |
|---|---|
| Height: | 245mm |
| Width: | 230mm |
| Diameter inside: | 75,0mm |
| Material: | Glass |
| Outer diameter: | 230,0mm |
| Surface and color: | Opal-glänzend |
| Weight: | 675g |
| Form: | Kugel |
| Wandstärke: | 4mm |