E27 Alu lampholder 49x69 M10x1 smooth jacket 2x ring knurled matt copper
| ArtNo: | 29101-0027-4977-3564 |
|---|---|
| Height: | 77mm |
| Width: | 49mm |
| Material: | Aluminium |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | copper red |
| Thread size: | M10x1 |
| Weight: | 80,96g |
Customers also bought
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days
Available, delivery time: 1-3 days