glass 146,5x213x84,5 round-pointed L-2525-3 opal matt
| ArtNo: | 5417-0307-1421-9522 |
|---|---|
| Height: | 146,5mm |
| Width: | 213mm |
| Diameter inside: | 78,0mm |
| Material: | Glass |
| Outer diameter: | 213,0mm |
| Surface and color: | Opal-matt |
| Weight: | 479g |
| Form: | Freiform |
| Wandstärke: | 3mm |
| ArtNo: | 5417-0307-1421-9522 |
|---|---|
| Height: | 146,5mm |
| Width: | 213mm |
| Diameter inside: | 78,0mm |
| Material: | Glass |
| Outer diameter: | 213,0mm |
| Surface and color: | Opal-matt |
| Weight: | 479g |
| Form: | Freiform |
| Wandstärke: | 3mm |