LED Anschlusselement 50x17,5x5,2 m. Haltearm f. COB 19x19 Leiter 1x0,5 PBT weiss
| ArtNo: | 4001-5017-0105-1919 |
|---|---|
| Packing unit | 420 (smaller packages possible) |
| Height: | 5,2mm |
| Cable cross section: | 0,5mm² |
| Diameter inside: | 17,5mm |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 2 |
| Outer diameter: | 50,0mm |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | white |