LED connection element BJB item code 47.319.2030.50 50x25.5x5.05 with choke pin for COB 28x28 conductor 1x0.5 PBT white
| ArtNo: | 4003-5025-0105-2828 |
|---|---|
| Packing unit | 420 (smaller packages possible) |
| Height: | 5,05mm |
| Cable cross section: | 0,5mm² |
| Diameter inside: | 25,0mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 50,0mm |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | white |
| Durchmesser: | 50,0mm |