LED connection element BJB item code 47.319.2345.50 50x16.7x5.3 with holding arm for COB 17.85x17.85 conductor 1x0.75 PBT white
| ArtNo: | 4001-5016-0107-1717 |
|---|---|
| Packing unit | 420 (smaller packages possible) |
| Height: | 5,3mm |
| Cable cross section: | 0,75mm² |
| Diameter inside: | 16,7mm |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 2 |
| Outer diameter: | 50,0mm |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | white |
| IP Schutzart: | IP20 |
| Durchmesser: | 50,0mm |