E14 stone porcelain white
| ArtNo: | 2901-0014-0000-7124 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 12mm |
| Material: | porcelain |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 8,97g |
| ArtNo: | 2901-0014-0000-7124 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 12mm |
| Material: | porcelain |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 8,97g |