DIN 439 brass hexagon nut M4 raw
| ArtNo: | 1106-0439-0004-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 2,2mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,54g |
| Wrench opening: | 7 |
| DIN Norm: | 439 |
| ArtNo: | 1106-0439-0004-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 2,2mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,54g |
| Wrench opening: | 7 |
| DIN Norm: | 439 |