toothed lock washer AZ4,3 DIN 6797 zinc
| ArtNo: | 1341-0043-2222-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 0,5mm |
| Diameter inside: | 4,3mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 8,0mm |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Weight: | 0,12g |
| DIN Norm: | 6797 |
| ArtNo: | 1341-0043-2222-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 0,5mm |
| Diameter inside: | 4,3mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 8,0mm |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Weight: | 0,12g |
| DIN Norm: | 6797 |