sim. DIN 934 plastic hexagon nut M3 nature
| ArtNo: | 1107-0934-0003-4122 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 2,4mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | natural color |
| Weight: | 0,5g |
| DIN Norm: | 934 |
| ArtNo: | 1107-0934-0003-4122 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 2,4mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | natural color |
| Weight: | 0,5g |
| DIN Norm: | 934 |