iron thread tube M10x1x15 round zinc
| ArtNo: | 1540-0101-0015-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 500 (smaller packages possible) |
| Length: | 15mm |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Length: | 15mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 2,8g |