iron ceiling 100x25 MH 10,0 with 2x bayonet nickel-matt
| ArtNo: | 2810-0100-2500-2118 |
|---|---|
| Packing unit | 20 (smaller packages possible) |
| Height: | 25mm |
| Diameter inside: | 10,0mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 100,0mm |
| Surface and color: | nickel-matt |
| Weight: | 92g |
| ArtNo: | 2810-0100-2500-2118 |
|---|---|
| Packing unit | 20 (smaller packages possible) |
| Height: | 25mm |
| Diameter inside: | 10,0mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 100,0mm |
| Surface and color: | nickel-matt |
| Weight: | 92g |