brass turned part W 46x18x10 incl. POM insert raw
| ArtNo: | 3502-4618-1000-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 10mm |
| Width: | 18mm |
| Length: | 46mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 44g |
| ArtNo: | 3502-4618-1000-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 10mm |
| Width: | 18mm |
| Length: | 46mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 44g |