brass solder nipple 13x14 M10x1 hollow 8 mm tube profil raw
| ArtNo: | 2112-1314-0008-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Height: | 14mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Diameter inside: | 4,0mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 4,41g |