brass ball Ø 10 mm M3 blind thread antique
| ArtNo: | 1810-0010-0003-3107 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 10,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | fumé |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,61g |
| ArtNo: | 1810-0010-0003-3107 |
|---|---|
| Packing unit | 100 (smaller packages possible) |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 10,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | fumé |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 3,61g |