LED-Vorschaltgerät 166x40x14 mm 198-264V/AC 24V/DC 20W IP20
| ArtNo: | 4400-0024-1020-0020 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Height: | 14mm |
| Width: | 40mm |
| Length: | 166mm |
| At CV: | 24 |
| Channels: | 1 |
| Material: | PVC |
| Number of poles: | 4 |
| Power consumption: | 20W |
| Power supply: | AC - 230V |
| Screw contact: | Yes |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 100g |
| IP Schutzart: | IP20 |