mounting clip for LED boards L8x5.5x8mm for Ø4mm drill hole clamping range 1.4-2.4mm white
| ArtNo: | 5320-7481-0000-4224 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 8,1mm |
| Width: | 7,4mm |
| Clipable: | yes |
| Material: | Plastic |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 8,33g |