DIN 934 iron hexagon nut M3 zinc
| ArtNo: | 1108-0934-0003-2104 |
|---|---|
| Height: | 2,4mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,32g |
| Wrench opening: | 5,5 |
| DIN Norm: | 934 |
| ArtNo: | 1108-0934-0003-2104 |
|---|---|
| Height: | 2,4mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M3 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,32g |
| Wrench opening: | 5,5 |
| DIN Norm: | 934 |