DIN 7985 pan head screw with cross slot M4x4 zinc
| ArtNo: | 1203-7985-0404-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 2000 (smaller packages possible) |
| Length: | 4mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,16g |
| DIN Norm: | 7985 |
| ArtNo: | 1203-7985-0404-2104 |
|---|---|
| Packing unit | 2000 (smaller packages possible) |
| Length: | 4mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,16g |
| DIN Norm: | 7985 |