DIN 7985 cross recessed raised cheese head screw M4x8 V2A
| ArtNo: | 1203-7985-0408-3400 |
|---|---|
| Packing unit | 500 (smaller packages possible) |
| Height: | 10,6mm |
| Length: | 8mm |
| Material: | Stainless steel |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,41g |
| DIN Norm: | 7985 |