DIN 562 brass square nut M4 raw
| ArtNo: | 1105-0562-0004-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 1,8mm |
| Width: | 7mm |
| Length: | 7mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,55g |
| DIN Norm: | 562 |
| ArtNo: | 1105-0562-0004-3101 |
|---|---|
| Packing unit | 1000 (smaller packages possible) |
| Height: | 1,8mm |
| Width: | 7mm |
| Length: | 7mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 0,55g |
| DIN Norm: | 562 |